Great Card firmy Regatta dla członków PTTK

RRegattaegatta to najbardziej rozpoznawalna brytyjska marka odzieżowa w dziedzinie sportu, turystyki i outdooru. W ofercie znajdą coś dla siebie nie tylko wytrawni turyści, ale także osoby, które chcą rozpocząć swoją przygodę z jakąkolwiek aktywnością na świeżym powietrzu.

Great Card dla członków  PTTK

Co to za karta? To możliwość korzystania z rabatów nawet do 50%, zarówno na najnowszą kolekcję, jak i na produkty przecenione marek Regatta, Dare 2b i Craghoppers. Z 50% rabatu przy zakupach (z ważną legitymacją PTTK) tak w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym będzie mogła skorzystać kadra programowa PTTK, czyli instruktorzy, przewodnicy, przodownicy, opiekunowie SKKT, organizatorzy turystyki, itd., a pozostali członkowie PTTK, niemający uprawnień – otrzymają rabaty w wysokości 35%.

Do skorzystania z rabatu konieczna będzie rejestracja kart przy pomocy kodu, który będzie można uzyskać przy opłaceniu składki członkowskiej w macierzystym oddziale PTTK.

Jak się zarejestrować można znaleźć w ulotce informacyjnej i na stronie firmy Regatta.