Co robimy? arrow Aktualności

Great Card firmy Regatta dla członków PTTK Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
04.05.2017.

RRegattaegatta to najbardziej rozpoznawalna brytyjska marka odzieżowa w dziedzinie sportu, turystyki i outdooru. W ofercie znajdą coś dla siebie nie tylko wytrawni turyści, ale także osoby, które chcą rozpocząć swoją przygodę z jakąkolwiek aktywnością na świeżym powietrzu.

Great Card dla członków  PTTK

Co to za karta? To możliwość korzystania z rabatów nawet do 50%, zarówno na najnowszą kolekcję, jak i na produkty przecenione marek Regatta, Dare 2b i Craghoppers. Z 50% rabatu przy zakupach (z ważną legitymacją PTTK) tak w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym będzie mogła skorzystać kadra programowa PTTK, czyli instruktorzy, przewodnicy, przodownicy, opiekunowie SKKT, organizatorzy turystyki, itd., a pozostali członkowie PTTK, niemający uprawnień - otrzymają rabaty w wysokości 35%.

Do skorzystania z rabatu konieczna będzie rejestracja kart przy pomocy kodu, który będzie można uzyskać przy opłaceniu składki członkowskiej w macierzystym oddziale PTTK.

Jak się zarejestrować można znaleźć w ulotce informacyjnej i na stronie firmy Regatta.

Walny Zjazd Oddziału Akademickiego - Nowy Zarząd Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
23.04.2017.

W dniu 20.04.2017 odbył się Walny Zjazd Oddziału Akademickiego podczas którego zostały wybrane nowe władze Oddziału na dwuletnią kadencję. Życzymy owocnej pracy i wielu sukcesów.

ZARZĄD

OA PTTK

Mijające Krajobrazy Polski. Z biegiem Wisły Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
10.04.2017.

Wspierając ideę Roku Rzeki Wisły, kolejne spotkanie z cyklu "Mijające krajobrazy..." poświęcamy "królowej polskich rzek".

Serdecznie zapraszamy wszystkich na seminarium pt. "Mijające Krajobrazy Polski. Z biegiem Wisły", które odbędzie się 28 kwietnia br., o godz. 9.00 w Centralnym Ośrodku Turystyki Górskiej PTTK (ul. Jagiellońska 6).

Organizatorami spotkania są: Komisja Krajoznawcza ZG PTTK, Regionalna Pracownia Krajoznawcza działająca przy naszym Oddziale oraz Centralny Ośrodek Turystyki Górskiej w Krakowie.

Na Wisłę spojrzymy okiem biologa, geografa, architekta, historyka sztuki, geologa - specjalistów reprezentujących różne dyscypliny naukowe i różne środowiska akademickie.

Program:

09:00-09:20 Dr Józef Partyka – Wprowadzenie

09:20-10:00 Prof. dr hab. Leszek Starkel – Rozwój doliny Wisły w czwartorzędzie

10:00-10:35 Prof. dr hab. inż. arch. Wojciech Kosiński – Wisła od źródeł do ujścia. Spojrzenie architekta krajobrazu na dolinę rzeki

10:35-11:05 Prof. dr hab. Roman Soja – Wisła. Hydrologiczne aspekty rzeki

11:05-11:30 Mgr Maria Baścik – Źródlane preludium do wielkiej wody Górnej Wisły

11:30-12:00 Mgr Stefan Gawroński – Krajobrazy roślinne doliny Wisły

12:00-12:15  Przerwa kawowa

12:15-12:45 Dr Witold Lenart – Wiślany nurt jak myśli – nieokiełznany

12:45-13:15 Dr hab. Joanna Angiel – Krajobrazy kulturowe Wisły widziane z osi rzeki

13:15-13:45 Dr Sławomir Dorocki, dr Paweł Brzegowy – Przemiany krajobrazu kulturowego Wisły i Ustronia

13:45-14:15 Dr Dominik Ziarkowski – Od Krakowa do Gdańska. Podróż wzdłuż Wisły okiem historyka sztuki

14:14-14:45 Dr Franciszek Mróz – Nadwiślańskie sanktuaria – przeszłość i teraźniejszość

Udział w seminarium jest bezpłatny i nie trzeba się wcześniej rejestrować.

Po prostu przyjdźcie, zapraszamy!

Integrowanie Przez Wspinanie 2017 Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
03.04.2017.

W imieniu całego koła PTTK przy AWF w Krakowie zapraszamy na Imprezę "Integrowanie Przez Wspinanie 2017" która będzie miała miejsce w dniach 19 - 21 maja 2017 roku w Dolinie Będkowskiej.

Podczas Imprezy, każdy  będzie miał możliwość poznać czym jest wspinanie uczestnicząc w licznych prelekcjach oraz warsztatach wspinaczkowych prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów.

Oprócz warsztatów będą przygotowane liczne konkursy, atrakcje linowe, kiermasz sprzętu outdoorowego oraz oraz losowanie nagród.

Pełny program Imprezy oraz zapisy znajdziecie w zakładce: http://integrowanie.oakrakow.pttk.pl/program-2017/

Zgłoszenia przyjmujemy pod tym linkiem: http://integrowanie.oakrakow.pttk.pl/zgloszenia/

Zachęcamy także do udziału w biegu na 10km podczas Imprezy: http://integrowanie.oakrakow.pttk.pl/bieg-gorski/

Praktyki studenckie i nie tylko! Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
31.03.2017.

Jesteś studentem kierunków turystycznych? Musisz odbyć praktykę? Na samą myśl o stażu w nudnym hotelu, bądź agencji turystycznej robi Ci się słabo?
Możesz mieć praktyki w górach! Zapraszamy Cię do naszych obiektów: Gorczańskiej Chaty, baz namiotowych na Gorcu, Lubaniu, bądź w Radocynie.
U nas praktyki nie bedą nudne!

UWAGA: wolontariat w chacie badź na bazach mozliwy jest dla każdego - nie tylko dla studentów! Wystarczy się z nami skontaktować :)

Walny Zjazd Oddziału Akademickiego Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
13.03.2017.

Uprzejmie informujemy, że Walny Zjazd OA PTTK odbędzie się 20.04.2017 o godz. 18 w sali Lectorium na Uniwersytecie Jana Pawła II przy ul. Bernardyńskiej 3 w Krakowie.

Przypominamy, że zgodnie z par. 16 naszego statutu w Walnym Zjeździe biorą udział:

Z głosem decydującym delegaci wybrani na walnych zebraniach kół i klubów ;

Z głosem doradczym: członkowie honorowi PTTK, przedstawiciele członków wspierających Oddziału, przedstawiciele władz naczelnych PTTK, członkowie ustępujących władz Oddziału, przewodniczący komisji, rad i zespołów Zarządu Oddziału oraz osoby zaproszone.

W imieniu Zarządu OA PTTK

Piotr Kozyra

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 6 z 167