Co robimy? arrow Aktualności

Aktualności
Zapraszamy na kurs na przewodnika beskidzkiego! Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
10.10.2017.

Zapraszamy na kurs na przewodnika beskidzkiego, prowadzony przez nasz klub: Studenckie Koło Przewodników Górskich.

Szczegóły można znaleźć na stronie kursu: https://sites.google.com/view/kurs1719

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 24 października 2017 o godzinie 18:00 w Krakowie przy ul. Zyblikiewicza 2b.

Bal 60-lecia Oddziału Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
22.09.2017.
bal

Wszystkich członków i sympatyków zapraszamy na bal z okazji 60-lecia Oddziału Akademickiego PTTK w Krakowie!

Taka okazja zdarza się raz na 60 lat!

Na wakacje z mapą atrakcji Polski! Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
30.06.2017.

Mapa atrakcji krajoznawczych Polski

Atrakcje Polski

Rozpoczął się sezon wakacyjno/urlopowy. Wszystkim podróżującym po Polsce polecamy więc mapę naszego Kolegi Kamila  z Oddziału PTTK w Elblągu, na której zaznaczone są najciekawsze krajoznawczo obiekty w Polsce!

Mapa została  opracowana na podstawie Kanonu Krajoznawczego Polski opisującego ponad 440 tego typu obiektów i miejsc w Polsce. Jest łatwa w obsłudze, wszystkie obiekty są podzielone na kilka grup i skrótowo opisane. Dla każdego znajdzie się coś dobrego! Zarówno prezentowana mapa, jak i Kanon mogą pomóc Wam w planowaniu wojaży po Polsce! Nie tylko wakacyjnych. :)

GORĄCO POLECAMY!

Zachęcamy również przy okazji do zdobywania odznak krajoznawczych, w tym przede wszystkim Odznaki Krajoznawczej Polski, która jest ściśle związana z Kanonem Krajoznawczym Polski.