Co robimy?
 
Praktyki studenckie i nie tylko! Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
31.03.2017.
 
Jesteś studentem kierunków turystycznych? Musisz odbyć praktykę? Na samą myśl o stażu w nudnym hotelu, bądź agencji turystycznej robi Ci się słabo?  
Możesz mieć praktyki w górach! Zapraszamy Cię do naszych obiektów: Gorczańskiej Chaty, baz namiotowych na Gorcu, Lubaniu, bądź w Radocynie.
U nas praktyki nie bedą nudne!
 
UWAGA: wolontariat w chacie badź na bazach mozliwy jest dla każdego - nie tylko dla studentów! Wystarczy się z nami skontaktować :) 

 

Szczegóły ewentualnych praktyk:

Zajęcia przewidziane w ramach praktyk to przede wszystkim bieżąca obsługa ruchu turystycznego: kwaterowanie i meldowanie turystów oraz  związane z tym rozliczanie opłat za noclegi. Nieodłącznym aspektem bieżącego życia obiektu jest też utrzymanie porządku wewnątrz i wokół obiektów należących do bazy noclegowej jak również starania o minimalizację negatywnego wpływu obiektów na stan środowiska naturalnego (segregacja odpadów, przyjazne środowisku sposoby pozyskiwania energii, edukacja środowiskowa turystów). Praktykant ma dodatkowo swój wkład w cykliczne i okazjonalne imprezy turystyczne odbywające się w naszych obiektach jeśli pokrywałyby się one z terminem praktyk.

Podczas praktyk można zatem zapoznać się ze specyfiką studenckiej bazy noclegowej nastawionej na obsługę indywidualnych turystów kwalifikowanych.

W trakcie odbywania praktyk oferujemy nieodpłatny nocleg. Obiekty nie prowadzą gastronomii i w związku z tym nie możemy zapewnić wyżywienia. Oferujemy zwrot kosztów dojazdu z Krakowa najtańszym środkiem transportu.

 

Więcej informacji o obiektach można znaleźć na naszej stronie w odpowiednich zakładkach oraz bezpośrednio:

Gorczańskiej Chaty: http://www.gorczanska.pl, jak również na stronach baz:

http://www.bazagorc.pttk.pl/

http://www.bazaluban.pttk.pl/

http://www.bazaradocyna.pttk.pl

 

Zarówno studentów jak i przedstawicieli uczelni zainteresowanych umożliwieniem swoim studentom odbycia praktyk w naszych obiektach noclegowych lub w razie pytań prosimy o kontakt z Zarządem Oddziału Akademickiego PTTK: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć lub telefonicznie na nr +48 730 472 704.

 

W imieniu Zarządu OA PTTK w Krakowie

Paweł Miśkowiec

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 

Kalendarz wydarzeń

« < Grudzień 2017 > »
P Ś Ś Ś P N N
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Zapraszamy

Bal 60-lecia OA PTTK

Kurs SKPG

  

Mijające krajobrazy Małopolski

Polecamy

Kolporter RSS

Statystyki

Odwiedzających: 20912559
stat4u

 Darczyńcy

 

Sieci współpracy

 

Partnerzy

 

Media

 

Polecamy

 

 

 

 

 

 

                         

 

Porozumienie Karpackie "Karpaty Naszym Domem"