Co robimy? arrow Aktualności

PTTK na dystansie! Dołączcie do nas Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
29.03.2018.

!PTTK na dystansie! Dołączcie do nas!

Nasze koła i kluby: Hawiarska Koliba, Koło nr 7 przy UEK i SKPG tworzą wspólną otwartą drużynę na Bieg Nocny na 10 km, który odbędzie się 21.04. w Krakowie.

Zapraszamy wszystkich z innych Kół/Klubów a nawet oddziałów PTTK - nie ma problemu - zapiszcie się z nami na bieg!

Zapisujemy się pod nazwą "PTTK na dystansie". A jak się już zapiszecie, to dajcie nam znać, żebyśmy wiedzieli jaką stanowimy siłę :)

Zapraszamy na kurs Organizatora Turystyki PTTK 2018 Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
12.02.2018.

Serdecznie zapraszamy wszystkich na kolejną już edycję kursu OT PTTK!

Zaczynamy 7 marca - tradycyjnie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Szczegóły znajdziecie tutaj

Puszcza Białowieska; źródła obecnego konfliktu i możliwości jego rozwiązania - prelekcja Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
06.02.2018.

Komisja Ochrony Przyrody Oddziału Akademickiego PTTK

zaprasza na prelekcję prof. dr hab. Jerzego Szwagrzyka
Wydział Leśny Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie)

pt.:

"Puszcza Białowieska; źródła obecnego konfliktu
 i  możliwości jego rozwiązania"

prelekcja odbędzie się w dniu 22 lutego 2018 r. o godz. 18  w Pawilonie Sportowym Uniwersytetu Ekonomicznego sala nr 8
Spotkanie poprowadzi dr Piotr Dąbrowski (KOP OA PTTK; WCPA/IUCN)

Uprzejmie zapraszamy wszystkich zainteresowonych!

Współorganizatorzy:
Katedra Gospodarki Regionalnej UEK
Nauka dla Przyrody
Koło PTTK nr 7 przy UEK

V wielkanocna wycieczka przyrodnicza! Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
21.01.2018.

Komisja Ochrony Przyrody przy OA PTTK zaprasza na V wielkanocną wycieczkę przyrodniczą:

„Wielkopolska – Parki i Pałace”

Ramowy program wycieczki (może jeszcze ulec zmianie):

- 4 kwietnia – wyjazd z Krakowa ok. 8.00, przejazd do Gołuchowa przez Częstochowę. Zwiedzanie Gołuchowa – pałac i arboretum. Dalsza podróż do miejsca zakwaterowania, prawdopodobnie w okolicy Zaniemyśla.

- 5 i 6 kwietnia – wycieczki, których główne punkty to: Wielkopolski Park Narodowy, Rogalin (pałac i park), Kórnik (pałąc i arboretum), rezerwat Morasko, poznańska palmiarnia.

- 7 kwietnia – przejazd do Doliny Baryczy (obiekt na spisie Ramsar i park krajobrazowy), po drodze m. in. Lubiń (opactwo) i Rydzyna (barokowy zespół miejski), nocleg k. Milicza.

8 kwietnia – do południa wyprawa „na ptaki”  groblami milickich stawów, potem powrót do Krakowa przez Wrocław.

ZAPRASZAMY!

Rogalin, fot. P Dąbrowski

Współpracujemy z Platformą Edukacji Turystycznej Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
21.01.2018.

Miło nam poinformować, że od stycznia 2018 roku współpracujemy z Platformą Edukacji Turystycznej

Rozpoczynamy od Przewodnickiego Seminarium Komunikacyjnego! Tutaj więcej informacji.

Więcej informacji o inicjatywie Platformy Edukacji Turystycznej można znaleźć na Facebooku tutaj

Rajd Integracyjny OA PTTK Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
23.11.2017.
Rajd OA W miniony weekend (18-19.11.2017) odbył się rajd, nie byle jaki rajd tylko rajd integracyjny zorganizowany przez PTTK nr 7 przy UEK w Krakowie, Koło PTTK nr 9 przy Politechnice Krakowskiej i Akademicki Klub Organizatorów Turystyki PTTK z okazji jubileuszu 60-lecia Oddziału Akademickiego PTTK w Krakowie. W rajdzie udział wzięło 48 osób. Pierwszego dnia uczestnicy mieli do wyboru trzy trasy. Prowadzenia podjęły się osoby z poszczególnych Kół - trasa 1 AKOT, trasa 2 UEK, trasa 3 PK. Bazą rajdu było Schronisko Górskie PTTK Rysianka. Wieczorem odbyło się integracyjne ognisko w klimatycznym szałasie. Rano na uczestników czekało śniadanie - pyszna jajecznica. Po śniadaniu uczestnicy podzielili się na dwie grupy i ruszyli w stronę Hali Boraczej a dalej do Żabnicy-Skałki.
Rajd dofinansowany został ze środków Oddziału Akademickiego. Serdecznie dziękujemy organizatorom za przygotowanie tej imprezy

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 6 z 175

« < Czerwiec 2018 > »