Przedłużenie członkostwa w PTTK na 2024 rok

Znaczki na legitymacje PTTK na rok 2024 są już dostępne w sprzedaży. Zapraszamy do zakupu w naszym Oddziale Akademickim PTTK

Wszystkich zainteresowanych przedłużeniem członkostwa w PTTK i naszym Oddziale chcielibyśmy przekazać, że można to zrobić niezmiennie u Nataszy Figiel w COTG PTTK, ul. Jagiellońska 6, I piętro, pokój 4, w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki w godzinach 9.30-16.30, a w środy 13.00-19.30 lub po indywidualnym umówieniu się w innym czasie. Pamiętajcie, że zakup znaczka na legitymację jest możliwy gotówką lub ewentualnie BLIKem.

Tegoroczne opłaty:

• składka normalna 84,00 pln
  • składka studencka/uczniowska 39,00 pln
  • składka ulgowa (emeryci, bezrobotni, niepełnosprawni, rodzic opłacający też składkę dziecka) 57,00 pln

Wyrobienie legitymacji (tylko w COTG PTTK u Nataszy):

• upoważnieni do składki normalnej 21,00 pln
  • upoważnieni do składki ulgowej 12,00 pln

Dodatkowo należy przynieść zdjęcie oraz wypełnić deklarację, które można pobrać ze strony PTTK.

Profity: zniżki w schroniskach, ubezpieczenie KL i NNW, możliwość wykupienia pakietu pracowniczego w LUXmedzie. Informacje o przysługujących ubezpieczeniach w ramach składki członkowskiej można znaleźć na stronie PTTK.

Zapraszamy do uiszczania!