Zapisy na kurs Przewodnika Beskidzkiego SKPG Kraków 2023-25

W listopadzie rozpoczął się kolejny kurs na przewodnika beskidzkiego. Trwają pierwszy wykłady, za kursanatami także już pierwszy wyjazd w Gorce. Można do nich dołączyć ciągle do 28 listopada.

Zgodnie z zapowiedziami sprzed kilku miesięcy, w listopadzie wystartował kolejny kurs na przewodnika beskidzkiego, prowadzony przez jeden z naszych klubów przewodnickich – Studenckie Koło Przewodników Górskich w Krakowie. Za jego uczestnikami są już pierwsze wykłady, ale także chrzest w terenie – weekendowy wyjazd w Gorce, który odbył się w poprzedni weekend w 11-12 listopada. Uczestnicy byli podzieleni na trzy grupy, które tradycyjnie spotkały się na wspólny nocleg w Schronisku PTTK na Turbaczu.

Wszystkim rozpoczynającym kurs życzymy powodzenia i wytrwałości – to będzie fantastyczna przygoda 🙂 równocześnie przypominamy, że zapisy trwają jeszcze przez 2 tygodnie, do 28 listopada. 

Więcej informacji na temat planowanego kursu, w tym relacje innych absolwentów kursu, można znaleźć na stronie internetowej: www oraz na fanpage’u kursu. Zachęcamy do śledzenia aktualności.